Alarm JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100 sa flexibilne prispôsobí požiadavkám na zabezpečenie každého domu či kancelárie. Nezávislá ochrana jednotlivých zón umožňuje chrániť len vybrané časti domu podľa momentálnej potreby. Chráni napríklad len garáž počas dňa a potom garáž s prízemím a záhradou v noci. Nič mu neunikne a včas privolá pomoc.

Drôtový alarm Jablotron 100Bezdrôtový alarm Jablotron 100

7 dôvodov pre správny výber alarmu

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému ihneď budete rozumieť a nebudete sa ho báť. Vyberte si alarm vyvinutý pre ľudí!

Nadčasový dizajn

Vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100 bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu, ktorá splynie s vašim domom!

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového a drôtového riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu ako pre váš objekt, tak aj vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 vás chráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie alebo otvoriť garážové dvere. Využívajte možnosti špičkovej techniky naplno!

Dostupný odkiaľkoľvek

Ku svojmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnému internetovému portálu z vášho počítača, tabletu alebo smartfónu. Ovládajte alarm a komunikujte so systémom bez hraníc.

Slobodný výber

Alarm JABLOTRON 100 ponúka absolútnu slobodu výberu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Ponúka riešenie pre byty, chaty, domy, kancelárske aj výrobné priestory. Naplánujte si jeho veľkosť podľa seba.

Skutočné bezpečie

Kvalitný alarm vyžaduje aj profesionálnu montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa neobíde bez nepretržitého dohľadu a profesionálneho zásahu pri poplachu. Váš majetok je tak chránený aj vtedy, keď ste na dovolenke alebo máte vypnutý telefón.

Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner