Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Byt

Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Byt

Zostava bezdrôtovhého alarmu Jablotron 100 - Byt je vhodná na zabezpečenie menších objektov ako napríklad byt, garáž a obchodný priestor..

 • 1x
  Ústredňa so zabudovaným GSM/GPRS komunikátorom a bezdrôtovým modulom
  Ústredňa JA-101KR je základný stavebný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100. Osahuje bezdrôtový modul JA-110R, ktorý umožňuje komunikáciu s bezdrôtovými perifériami.

 • 1x
  Bezdrôtový prístupový modul s RFID čítačkou
  JA-152E je obojsmerne komunikujúci bezdrôtový prístupový modul s ovládacím segmentom a RFID čítačkou.

 • 1x
  Bezdrôtový PIR detektor pohybu
  JA-150P je bezdrôtový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu osôb v priestore.

 • 1x
  Bezdrôtová vnútorná siréna
  Bezdrôtová interiérová siréna JA-150A je určená na ozvučenie poplachu, signalizáciu príchodového a odchodového oneskorenia a ďalších aktivácií zabezpečovacieho systému.

 • 2x
  Bezdotyková prístupová RFID karta
  Prístupová karta určená pre systém JABLOTRON 100.

 • 1x
  Akumulátor 12V/2.2Ah
  Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 2 Ah
Uvedená cena je orientačná, nezahŕňa cenu montáže a môže sa líšiť podľa konkrétnej inštalácie a miestnych podmienok. Celkovú cenu zabezpečenia objektu vám radi poskytneme.

Ceny

Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Byt
499,17 € bez DPH

599,00 € s DPH

Parametre

V prípade, že Vám obsah nášho portálu niekedy nejakým spôsobom pomohol, či bol pre Vás prínosom prosím podporte jeho chod kliknutím
Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner