Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Dom

Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Dom

Zostava bezdrôtovhého alarmu Jablotron 100 - Dom je vhodná na zabezpečenie stredných objektov ako napríklad dom, kancelárie a nebytové priestory.

 • 1x
  Ústredňa so zabudovaným GSM/GPRS komunikátorom a bezdrôtovým modulom
  Ústredňa JA-101KR je základný stavebný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100. Osahuje bezdrôtový modul JA-110R, ktorý umožňuje komunikáciu s bezdrôtovými perifériami.

 • 1x
  Bezdrôtový prístupový modul s klávesnicou a RFID
  JA-153E je obojsmerne komunikujúci bezdrôtový prístupový modul s klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou. Slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.

 • 4x
  Bezdrôtový PIR detektor pohybu
  JA-150P je bezdrôtový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu osôb v priestore.

 • 1x
  Bezdrôtový kombinovaný detektor dymu a teploty
  Kombinovaný optický detektor dymu a zvýšenej teploty JA-150ST je určený na detekciu požiaru v obytných a komerčných budovách.

 • 1x
  Úplne bezdrôtová vonkajšia siréna
  Komunikuje bezdrôtovo s ústredňami JA-100 a je úplne bezdrôtová, t.j. napájaná je výhradne z lítiovej batérie. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Hľadanie vhodného zdroja v podkroví a „prácne“ riešenie prívodu napájania úplne odpadá.

 • 4x
  Bezdotyková prístupová RFID karta
  Prístupová karta určená pre systém JABLOTRON 100.

 • 1x
  Akumulátor 12V/2.2Ah
  Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 2 Ah
Uvedená cena je orientačná, nezahŕňa cenu montáže a môže sa líšiť podľa konkrétnej inštalácie a miestnych podmienok. Celkovú cenu zabezpečenia objektu vám radi poskytneme.

Ceny

Bezdrôtový alarm Jablotron 100 - Dom
749,17 € bez DPH

899,00 € s DPH

Parametre

V prípade, že Vám obsah nášho portálu niekedy nejakým spôsobom pomohol, či bol pre Vás prínosom prosím podporte jeho chod kliknutím
Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner