Certifikovaný montážny partner alarmov JABLOTRON

Certifikovaný montážny partner alarmov JABLOTRON

Kvalita produktov, referencie a spokojní zákazníci sú hlavnou hnacou silou nášho kladného pôsobenia na slovenskom trhu.
Vďaka našim cteným zákazníkom, v máji 2014 postúpila naša spoločnosť MAEN s.r.o. o úroveň vyššie v elektronickej ochrane objektov, nakoľko práve vďaka Vám sme získali titul certifikovaný montážny partner českého výrobcu JABLOTRON, ktorý už roky pôsobí aj na slovenskom trhu ako výrobca kvalitných a moderných zabezpečovacích systémov. Byť elitou na slovenskom trhu, presadiť sa aj často vyššou cenou a to len nekompromisnou kvalitou, je v dnešných časoch naozaj náročné, práve preto tento náš titul certifikovaného montážneho partnera spoločnosti JABLOTRON patrí viac našim zákazníkom ako nám. Aj touto cestou chceme našim zákazníkom poďakovať za podporu, spokojnosť a odporúčanie ďalším našim zákazníkom. Veríme, že tento titul je aj obrovskou výzvou udržať si pozíciu našej spoločnosti na trhu s montážou zabezpečovacích systémov.

Alarm JABLOTRON 100 - predvádzací panel
Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner