Drôtový alarm Jablotron 100 - Dom

Drôtový alarm Jablotron 100 - Dom

Zostava drôtovhého alarmu Jablotron 100 - Dom je vhodná na zabezpečenie stredných objektov ako napríklad dom, kancelárie a nebytové priestory.

 • 1x
  Ústredňa so zabudovaným GSM/GPRS komunikátorom
  Ústredňa JA-101K je základný stavebný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.

 • 1x
  Zbernicový prístupový modul s klávesnicou a RFID
  JA-113E je zbernicový prístupový modul s klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou. Slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.

 • 4x
  Zbernicový PIR detektor pohybu
  JA-110P je zbernicový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu v miestnosti.

 • 1x
  Zbernicový kombinovaný detektor dymu a teploty
  Zbernicový požiarny detektor JA-110ST je určený na kombinovanú (optickú a teplotnú) detekciu požiaru v obytných a komerčných budovách.

 • 1x
  Zbernicová vonkajšia siréna
  Vonkajšia zbernicová siréna JA-111A je určená na akustickú signalizáciu poplachu ale aj na signalizáciu aktivácie / deaktivácie PG výstupov v zabezpečovacom systéme JABLOTRON 100.

 • 4x
  Bezdotyková prístupová RFID karta
  Prístupová karta určená pre systém JABLOTRON 100.

 • 1x
  Akumulátor 12V/2.2Ah
  Bezúdržbový zálohovací akumulátor 12V / 2 Ah
Uvedená cena je orientačná, nezahŕňa cenu montáže a môže sa líšiť podľa konkrétnej inštalácie a miestnych podmienok. Celkovú cenu zabezpečenia objektu vám radi poskytneme.

Ceny

Drôtový alarm Jablotron 100 - Dom
499,17 € bez DPH

599,00 € s DPH

Parametre

V prípade, že Vám obsah nášho portálu niekedy nejakým spôsobom pomohol, či bol pre Vás prínosom prosím podporte jeho chod kliknutím
Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner