Klávesnica ELCOM EK-7000

Klávesnica ELCOM EK-7000

Programovateľné klávesnice EK-7000 sú ideálnym doplnkom pokladničného systému v obchodných aj reštauračných prevádzkach. Okrem registračných pokladníc môžu byť použité aj k bežným osobným počítačom a zariadeniam, ktoré sú vybavené USB portom, alebo štandardným klávesnicovým vstupom PS2. Klávesnica má dva vstupy PS2 pre ďalšie externé zariadenia, ako napríklad skener čiarových kódov, alebo ďalšiu programovateľnú klávesnicu.


Klávesnice EK-7000 sú v dvoch prevedeniach, a to Single a Double. EK-7000 Single má 56 klávesov, druhá vrstva zvyšuje počet klávesov na 111, pod jeden kláves je možné naprogramovať až 16 funkcií. Verzia Double má 112 klávesov, druhá vrstva zvyšuje počet na 222 klávesov s možnosťou naprogramovať pod jeden kláves maximálne 8 funkcií.


Obe verzie disponujú používateľsky ľahko vymeniteľnými klávesovými popiskami, umožňujúcimi textové alebo grafické znázornenie tovaru a praktickým umývateľným gumovým krytom chrániacim klávesnicu pred znehodnotením.


Jednoduché a ergonomické upevnenie poskytujú variabilné stojany s držiakmi. Tým dosiahneme optimálne usporiadanie pokladničného miesta a efektívnosť pri účtovaní.


Výhody EK-7000 oproti PC klávesnici:


  • Cherry klávesy garantujú až 50 miliónov úderov na jeden kláves. V prípade poruchy, stačí vymeniť jeden kláves (PLU, Enter), nie celú klávesnicu.

  • Odolný hygienický a umývateľný kryt klávesnice (zabráni vnikaniu nečistôt a tekutín).

  • Stojany a držiaky na klávesnice zabezpečia praktické a ergonomické umiestnenie v priestore.

  • Jednoduché programovanie v slovenskom jazyku.

  • Programovateľné klávesy PLU dokážu nahradiť všetky numerické alebo kurzorové klávesy a tým skrátiť účtovanie.


PRÍKLADY POUŽITIA:

Predaj položiek bez čiarových kódov

Vyhľadávanie v zozname tovaru a hľadanie správneho kódu na pečivo, zeleninu alebo mäsové výrobky vás už nebude zdržiavať.

Klávesnica umožňuje:

Grafické alebo slovné označenie tovaru vďaka vymeniteľným popiskom, ktoré urýchlia účtovanie. Umiestnenie klávesov podľa vašich požiadaviek, aby bolo účtovanie čo najpohodlnejšie.Rýchle klávesy

Jedným stlačením dokážete naúčtovať a zároveň ukončiť predaj často používaných položiek takže sa účtovanie maximálne zrýchli.


Klávesnica umožňuje:

Naprogramovať jeden kláves tak, aby uskutočnil celý predaj stlačením jedného klávesu. Vykoná sa séria príkazov, napr. „267 PLU TOTAL“, alebo „5500 INÁ CENA 125 PLU TOTAL“.

Pod jeden kláves naprogramovať viac položiek, ktorých kombinácia sa často používa (napr. bageta a nápoj, 2 x pivo).Predaj skupín produktov

Pod jeden kláves môžete naprogramovať viacero položiek. Túto funkciu využijete pri darčekových košoch alebo obedových menu. Účtovanie sa skráti a zákazník nemusí dlho čakať v rade.


Klávesnica umožňuje:

Naprogramovať pod jeden kláves až 16 rôznych položiek. Naprogramovať ľubovoľnú kombináciu viacerých klávesov, ktorá urýchli a zjednoduší prácu.Prečo dať prednosť EK-7000 pred bežnou PC klávesnicou?

Prostredníctvom programovateľnej klávesnice EK-7000 je možné zadefinovať funkcie klávesov, takže pri stlačení klávesu obedového menu sa vykoná predaj hlavného jedla, polievky a nápoja s ukončením predaja zároveň. Pri predaji často opakujúcich sa položiek (bez čiarových kódov) je vynechané zadávanie klávesy PLU, čím sa šetrí čas a minimalizuje sa chybovosť. Významnými prednosťami EK-7000 oproti štandardnej PC klávesnici sú: odolná konštrukcia klávesnice, kvalita použitých materiálov, gumový kryt klávesnice (proti vniknutiu nečistôt a tekutín), možnosť upevnenia na stojan pre maximálne pohodlie pri účtovaní, malé a praktické rozmery.


Prostredníctvom PC klávesnice pripojenej k registračnej pokladnici je pri predaji napríklad obedového menu s nápojom potrebné zadať PLU hlavného jedla, PLU polievky, PLU nápoja a TOTAL pre ukončenie predaja.

Klávesnica ELCOM EK-7000Klávesnica ELCOM EK-7000

Ceny

Parametre

Garancia počtu úderov na 1 kláves
50 mil.
Možnosť programovania
áno
Počet funkcií pod jedným klávesom
až 16/2 vrstvové
Možnosť pripojenia externých zariadení
2 x PS2
Možnosť výmeny len nefunkčného klávesu
áno
Predpokladané náklady na výmenu nefunkčného klávesu
13 €
Relatívna možnosť poruchy pri kadencii 500.000 stlačení mesačne
8 rokov
Náklady pri relatívnej poruchovosti za 8 rokov
13 €
V prípade, že Vám obsah nášho portálu niekedy nejakým spôsobom pomohol, či bol pre Vás prínosom prosím podporte jeho chod kliknutím
Chcete dostávať pravidelné informácie o novinkách, aktuálnych ponukách a ďalších propagačných akciách? Stačí si zaregistrovať e-mailovú adresu.
E-mail:

Registráciou Vašej e-mailovej adresy poskytujem dobrovoľne súhlas spoločnosti MAEN s.r.o. (ďalej spoločne len „Spoločnosť“) so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre marketingové a obchodné služby Spoločnosti.

Montážny partner Jablotron
ELCOM autorizovaný díler pokladníc
ESET Bronze partner